Перейти до головного змісту

Основи 3D-моделювання EdEra

  • Безкоштовний курс
  • 7 тижнів
  • Початковий-середній рівень

Коротка інформація

Упродовж курсу ми познайомимо вас з основними концепціями у 3D-моделюванні. Розповімо, що таке моделювання об’єктів, як потрібно мислити, щоб розуміти об’єми та без проблем відтворювати їх у цифровому форматі. Уже під час перших занять ми покажемо, як швидко створювати круті ілюстрації, а далі – розфарбовувати моделі яскравими кольорами й текстурами та змушувати їх самостійно пересуватися у просторі.

Курс побудований таким чином, щоб дати вам загальне розуміння теми, а не лише пояснити використання тих чи інших інструментів у програмах з 3D-моделювання. А вже по завершенню курсу ви матимете достатньо знань і навичок, щоб зануритися далі та глибше, у конкретний напрям: від 3D-дизайну до геймдейву.

Курс підійде як початківцям, які роблять перші кроки у 3D-моделюванні, так і досвідченим 3D-художникам, які мають на меті структурувати знання та збагатити свій професійний арсенал.

Рівень слухачів

  • Початковий рівень

Сертифікат

  • Видається безкоштовно

Експерт курсу

Олександр Сурнін

3D-художник із 10-річним досвідом у сфері. Останні 6 років працює у геймдев індустрії на позиції senior 3d artist, з них 1.5 роки – арт менеджером у Fox3D studios та 5518 studios. Працював з такими проектами в ігровій індустрії: Borderlands 2, Borderlands 3, Tiles from the Borderlands, Batman Archam city, Natural Selection 2, World Of Tanks, Toontastic 3D, Disciples.

Акаунт на artstation: https://www.artstation.com/alexandersurnin.Зареєструватися на курс