Перейти до головного змісту

Ключові уміння 21-го століття British_Council

Ключові уміння 21-го століття

Онлайн-курс для вчителів

  • Безкоштовний курс

  • Модулі

  • Тести

  • Сертифікат
    5 годин

Про що цей курс?

Сучасний світ вимагає від нас не лише швидкого засвоєння нових знань, але й опанування низки наскрізних умінь. Такі вміння сприятимуть застосуванню набутих знань у житті як професійному, так і особистому.

Британська Рада та студія онлайн-освіти EdEra представляють онлайн-курс «Ключові уміння 21-го століття». Це змішаний курс, навчання в якому відбувається в онлайн- та офлайн-форматах.

Онлайн-частина — вступна. Вона доступна всім, хто хоче ознайомитися з ключовими уміннями і хто зацікавлений у вдосконаленні освітнього процесу та розвитку власних умінь.

Педагогічним працівникам буде цікаво продовжити навчання в офлайн-програмі, яка заохотить вчителів до роздумів і аналізу, концептуалізації нових знань, а також створить безпечний простір для випробування нових ідей, прийомів і технологій. Мета цієї частини курсу — усвідомити компетентнісний підхід до навчання та навчитися розвивати в учнів ключові уміння 21-го століття.

Для вивчення курсу «Ключові уміння 21-го століття» офлайн звертайтесь до обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

Програма курсу

Модуль 1

Якісне учіння

Глибинне навчання заохочує учнів та учениць мислити самостійно та креативно розвʼязувати проблеми.

Модуль 2

Вступ до ключових умінь 21-го століття

  • критичне мислення;
  • спілкування та співпраця;
  • креативність;
  • цифрова грамотність.

Лектори курсу

Катерина Худик

Майстер та тренер спільних проєктів Міністерства освіти і науки України та Британської Ради в Україні, засновниця освітнього простору CLA в Чернівцях, кандидат філологічних наук, викладач та автор підручників.

Андрій Вербовий

Тренер спільних проєктів Міністерства освіти і науки України та Британської Ради в Україні, вчитель-методист, автор методичних посібників.

Організації-розробники

У СПІВПРАЦІ З

Перевірка дійсності сертифікату

Зареєструватися на курс