Перейти до головного змісту

Навчаємося з радістю DownSyndrome

4 Модулі

Тести

Платний сертифікат

Для чого вам цей курс?

Ми переконані, що мета навчання дітей з особливими освітніми потребами — це навчання не заради академічних знань та отримання документа про освіту. Це насамперед навчання для майбутнього самостійного життя дитини.

Зміст курсу «Навчаємося з радістю» — це практичний досвід, отриманий під час проведення майстер-класів для спеціалістів у сфері інклюзивної та спеціальної освіти. Матеріал був створений під час дослідно-експериментальної роботи «Перспектива 21.3» ВБО «Даун Синдром»: інтеграція дітей із синдромом Дауна в освітнє середовище на базі спеціальної школи-інтернату №26 м.Києва.

Сподіваємось, наведені приклади про досягнення учнів переконають вас використовувати запропоновані методики для навчання дітей із синдромом Дауна.


Навчальні блоки

Блок 1

Компенсаторне навчання дітей з інтелектуальними порушеннями

Яке навчання потрібне?
Як навчати? Для чого навчати?

Блок 2

Вчитель та асистент: професійне співробітництво

Особистісні якості асистента, 4 ролі асистентів, 4 компоненти взаємодії та 4 моделі взаємодії.

Блок 3

Комплексне використання методики ТАН-Содерберг

Мета та принципи застосування методики ТАН-Содерберг.

Блок 4

Компенсаторне навчання української мови дітей з інтелектуальними порушеннями

Можливість удосконалити майстерність викладання української мови дітям із синдромом Дауна.

Експертка онлайн-курсу


Наталія Ліщук — консультантка-методистка проєкту «Перспектива 21.3» та Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром». Вчителька початкових класів вищої категорії та авторка підручників і навчально-методичних посібників, схвалених комісією зі спеціальної педагогіки Міністерства освіти і науки України для використання у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.

По закінченню курсу ви матимете змогу здати фінальний іспит та отримати сертифікат. Участь в онлайн-курсі безкоштовна, але доступ до фінального іспиту – платний і складає 350 гривень. Необхідні інструкції з оплати та реквізити ви отримаєте після реєстрації.


Організації-розробники

Перевірка дійсності сертифікату

  1. Номер Курсу

    DS101
  2. Старт

    Лют. 2020
Зареєструватися на курс