Перейти до головного змісту

Управління школою. Практикум EDERA-PROSVITCENTER

 • Безкоштовний курс
 • 4 модулі
 • 15+ лекцій

Детальна інформація

Про що цей курс?

Мета курсу — допомогти адміністраціям шкіл та керівникам відділів освіти налагодити ефективні процеси управління у школах. Ви отримаєте дієві інструменти трансформації школи та побудови організаційної культури, сфокусованої на розвитку кожного учня.

В основу курсу ліг досвід пілотування програми «Школа 3.0» у львівських школах, яка реалізується Центром інноваційноі освіти «Про.Світ».

Для кого цей курс?

Курс рекомендований директорам та заступникам директорів шкіл, керівникам відділів освіти та вчителям, які очолюють методгрупи. Радимо його всім, кому цікавий сучасний підхід до організації ефективного управління школою.

Доступ до курсу

 • матеріали відкриті 24/7

Дата початку навчання

 • 30 жовтня 2018

Сертифікат 30 годин

 • Видається безкоштовно

Що на вас чекає?

Навчальні відео

Збалансоване поєднання теорії та практики. Відео доповнює візуалізація, створена для кращого розуміння та засвоєння інформації. Лектори/ки мають досвід роботи в управлінні школою та апробували пропоновані методики.

Інтерв'ю

Відео-інтерв’ю з представниками усіх сторін, які творять освітній процес у школах. Це представники адміністрації шкіл, вчителі і, звісно, батьки та учні. Вони діляться досвідом впровадження і результатами тих змін, про які йдеться у навчальних відео.

Додаткові навчальні матеріали

У них ви знайдете додаткову корисну інформацію про методики, які розглядаються у навчальних відео. Ці матеріали можна як переглядати онлайн, так і роздрукувати.

Теоретичні й практичні завдання

Після кожного відео та наприкінці теми на вас чекають тестові завдання для кращого засвоєння набутих знань. Крім того, наприкінці кожного модуля є практичне завдання у форматі peer-to-peer.

Форум

На форумі ви зможете спілкуватися з іншими слухачами курсу, а також ставити запитання авторам курсу та адміністрації платформи.

Експерти курсу


Тетяна Божок

Сертифікована фасилітаторка, тренерка освітніх програм, випускниця навчальної програми для вчителів «Про.Навички» в Одесі та програми «Liberal Arts» у Києві.Станіслав Дрогаєв

Співзасновник Лабораторії освітніх змін в Impact Hub Odessa.Оксана Іванік

Тренерка Колегіуму ім. Теодора Гойса, координаторка програм неформальної громадянської освіти ГО «Інша Освіта».Марина Вострова

Арт-коучка, психологиня, кінезіологиня, тренерка з розвитку емоційного інтелекту.


Часті запитання

Щоб побачити відповідь – натисніть на "+"

 • 1. Чи є цей курс обов’язковим для адміністрацій шкіл, вчителів/-ок? Цей курс не є обов’язковим. Проте ми радимо його пройти всім освітянам, які зацікавлені у сучасному підході до організації ефективного управління школою.
 • 2. Як довго можна проходити курс? Курс можна проходити стільки часу, скільки вам потрібно. Реєстрація на нього буде відкритою постійно.
 • 3. Як зареєструватися на курс? Реєстрація доступна цілодобово! Для реєстрації на курс необхідно бути зареєстрованим на сайті EdEra. Якщо Ви не зареєстровані на сайті EdEra, необхідно заповнити реєстраційну форму й створити обліковий запис. УВАГА! Для реєстрації на сайті необхідно мати особисту електронну пошту. Якщо у Вас її ще немає, обов’язково створіть пошту перед реєстрацією. НЕ реєструйтеся на сайті, використовуючи електронні скриньки з російськими доменами (закінчуються на .ru). Ці сервіси заборонені в Україні.
   
  Щоб записатися на курс, натисніть кнопку «Записатися на курс», що зверху на цій сторінці. Уважно заповніть всі поля реєстраційної форми, особливо e-mail (електронна пошта). Вона має бути написана англійською мовою, без пробілів, наприклад: ivanov@gmail.com. Вчитель має бути зареєстрованим/-ою на сайті через персональну електронну пошту, а НЕ через пошту школи. У рядку «Ім'я для форумів» напишіть Ваше ім'я та прізвище: англійською мовою, без пробілів, через нижнє підкреслення ( _ ). Наприклад, ivan_ivanov. Пароль має складатися не менше ніж з 8 символів (англійською мовою) та цифр. Заповнивши всі поля натисніть на «Створити обліковий запис». Опісля вам прийде лист на пошту з посиланням на активацію вашого профілю на сайті. Курс має відображатися у вашому персональному кабінеті за посиланням: https://courses.ed-era.com/dashboard, що свідчить про УСПІШНУ реєстрацію!
   
  Якщо ви вже зареєстровані на сайті EdEra, реєстраційну форму заповнювати не потрібно! Натомість натисніть на кнопку «Вхід», введіть електронну пошту й пароль, знову натисніть на кнопку «Вхід». Далі вже оберіть та перейтідь до обраного онлайн-курсу. Курс має відображатися у вашому персональному кабінеті за посиланням: https://courses.ed-era.com/dashboard, що свідчить про УСПІШНУ реєстрацію!
   
  Як переконатися в тому, що Ви зареєструвалися на курс, читайте в пункті 6.
 • 4. Я директор/-ка (вчитель/-ка) і хочу створити один обліковий запис для всіх своїх колег/-жанок. Так можна? Ні. Якщо ви так зробите, ваші колеги/-жанки не отримають персональний сертифікат за проходження матеріалів курсу. Єдина можливість навчатися та отримати сертифікат — кожному/-ій мати власний обліковий запис. Тому вчитель/-ка має бути зареєстрований/-ою на сайті через персональну електронну пошту.
 • 5. На мою електронну пошту не приходить лист про активацію облікового запису. Що робити? Під час реєстрації на вашу електронну пошту (e-mail) має прийти лист з підтвердженням реєстрації на сайті. Це займає кілька хвилин. Якщо ж лист не надійшов, перевірте папку «Спам» на вашій електронній пошті. Ось як приблизно виглядає лист про активацію облікового запису:
   
  Вітаємо на EdEra!
  Дякуємо за реєстрацію на нашій платформі
  Щоб активувати свій обліковий запис, будь ласка, натисніть на посилання нижче (ви також можете скопіювати та вставити посилання в адресний рядок вашого браузера).
  https://courses.ed-era.com/activate/5b1e6ad667db4823483a61a5720f66
  Якщо ви не створювали обліковий запис, не потрібно нічого робити - ви більше не будете отримувати від нас листів.

  БУДЬ ЛАСКА, НЕ ВІДПОВІДАЙТЕ НА ЦЕЙ ЛИСТ! З будь-яких додаткових питань звертайтеся на info@ed-era.com.
  З повагою, команда EdEra.

  Більше ніяких листів підтвердження не буває! Тож якщо ви отримали цей лист і натиснули на посилання, не потрібно очікувати більше ніяких підтверджень.
  Якщо листа немає, напишіть нам на info@ed-era.com і обов’язково вкажіть адресу електронної пошти, з якої Ви реєструвалися.
  Не відповідайте на цей лист! Цей лист надсилається системою автоматично. Ніхто не перевіряє відповіді на цей лист. Якщо у вас є питання, адресуйте їх на info@ed-era.com (але спочатку уважно передивіться запитання цієї секції).
 • 6. Як перевірити, чи я зареєструвався/зареєструвалася на курс? Зауважуємо! На пошту не приходить підтвердження реєстрації на курс!
   
  Звертаємо увагу, що на електронну пошту НЕ приходить підтвердження реєстрації на курсі! Щоб перевірити, чи Ви зареєстровані, потрібно увійти до свого облікового запису. Курс має відображатися у вашому персональному кабінеті за посиланням: https://courses.ed-era.com/dashboard, що свідчить про УСПІШНУ реєстрацію! Праворуч від назви курсу є кнопка «Переглянути курс» – натиснувши на неї, Ви потрапите на платформу, де й відбуватиметься навчання.
   
  Якщо курсу для вчителів у кабінеті немає, то перейдіть за посиланням за посиланням: https://ed-era.com/school-management й натисніть на «Записатися на курс». Так курс з’явиться у Вашому кабінеті.
 • 7. Мій акаунт (обліковий запис) тимчасово заблоковано. Чому? Що мені робити? Якщо акаунт тимчасово заблоковано, то була здійснена певна кількість невдалих спроб входу (наприклад, якщо Ви забули свій пароль). У таких випадках акаунт автоматично блокується на 20 хвилин. Треба просто зачекати 20 хвилин і повторно увійти. Якщо увійти не вдається, тому що Ви забули пароль, слід натиснути на посилання «Забули пароль?» нижче під полем паролю та створити новий пароль.
 • 8. У який час проходить навчання? Усі навчальні матеріали публікуються на платформі EdEra та доступні 24/7 (цілодобово). Це означає, що необов’язково починати навчання саме в час відкриття матеріалів. Навчатися можна у будь-який зручний для Вас час.
 • 9. Я не встиг/встигла пройти модуль/виконати завдання/інше. Що робити? Усі матеріали курсу, включно із завданнями, доступні на платформі 24/7 (цілодобово). Публікація матеріалів нового модулю НЕ ОЗНАЧАЄ закриття попереднього. Тому проходити модулі та виконувати завдання можна в будь-який зручний для Вас час.
 • 10. Що я отримаю після завершення курсу? Після закінчення навчання Ви отримаєте безкоштовний електронний сертифікат. Сертифікат отримують слухачі/-ки, які до закінчення навчання набрали 60 та більше відсотків (балів). Зверніть увагу, що саме виконання тестових завдань впливає на фінальний результат, необхідний для отримання сертифікату.
  Сертифікат створюється автоматично щонеділі й з’явиться у Вашому персональному кабінеті за посиланням https://courses.ed-era.com/dashboard. Якщо Ви не отримали свій сертифікат у неділю після завершення Вами курсу, напишіть нам на info@ed-era.com.
 • 11. Чи вказуються години в сертифікаті? Так, у сертифікаті вказуватимуться години.
 • 12. Чи впливають публікації на форумі («Обговорення») на мій прогрес? Ні. Участь в обговоренні не оцінюється та не впливає на фінальний результат. На форумі ви можете знайомитися та спілкуватися з колегами/-жанками, брати участь у дискусіях, ставити запитання викладачам/-кам й експертам/-кам курсу, а також адміністрації платформи.
 • 13. Коли курс завершиться, матеріали ще будуть доступні? Так, усі навчальні матеріали – відео, додаткові матеріали, завдання – зберігаються на платформі та залишаються доступними в будь-який час.
 • 14. У мене виникли запитання, відповідь на які я не знайшов/знайшла. Будь-які додаткові запитання стосовно курсу чи платформи надсилайте, будь ласка, на електронну адресу info@ed-era.com.

Розробники

За підтримки

На базі

ПартнериПеревірка дійсності сертифікату

Зареєструватися на курс