Перейти до головного змісту

Ефективні комунікації для освітніх управлінців EDERA-SMARTOSVITA

 • Безкоштовний курс
 • 2 модулі
 • 10+ лекцій

Детальна інформація

Мета курсу — сформувати розуміння ролі та місця стратегічних комунікацій у системі управління та нівелювання стереотипів щодо побудови комунікацій; продемонструвати ключові техніки та інструменти, що роблять комунікацію ефективною.

Цей курс для вас, якщо ви бажаєте навчитися швидко і доступно доносити інформацію про ваші успіхи. Опанувати техніки, як обертати собі на користь кризові ситуації. Дізнатися, як планувати комунікацію та окремі заходи, а також підготуватися до ефективного спілкування з журналістами.

Початок навчання

 • 3 cічня 2019

Сертифікат 12 годин

 • Видається безкоштовно

Програма курсу

Щоб побачити перелік лекцій, натисніть на "+"

 • Модуль 1. Стратегічні комунікації
 • Модуль 2. Взаємодія з медіа і журналістами

Що на вас чекає?

Навчальні відео

Збалансоване поєднання теорії та практики. Відео доповнює візуалізація, створена для кращого розуміння та засвоєння інформації.

Додаткові навчальні матеріали

У них ви знайдете додаткову корисну інформацію про підходи і техніки, які розглядаються у навчальних відео. Ці матеріали можна як переглядати онлайн, так і роздрукувати.

Завдання

Після кожного відео та наприкінці модуля на вас чекають завдання для кращого засвоєння набутих знань і навичок.

Форум

На форумі ви зможете спілкуватися з іншими слухачами курсу, а також ставити запитання авторам курсу та адміністрації платформи.

Експертки курсу


Катерина Краснова

Експертка з стратегічних та кризових комунікацій з досвідом понад 20 років втілення великих комунікаційних проектів у сферах економіки та благодійності в Україні. У зоні її компетенцій – створення, керування та консультації комунікаційних служб провідних компаній та благодійних фондів у країні. Як тренер Програми із державних комунікацій розуміється на специфіці зв’язків з громадськістю в Україні, найкращих світових практиках урядових комунікацій, впровадженні антикризових комунікаційних проектів. Пані Краснова має досвід управління національними проектами, зокрема першими благодійними концертами Пола Маккартні та сера Елтона Джона, українського ланчу в Давосі, проектом Ялтинської Європейської Стратегії (YES), презентацією в Києві фільму Стівена Спілберга про Голокост Spell Your Name, відкриття одного з найбільших у Східній Європі музею сучасного мистецтва PinchukArtCentre та інших.Іванна Коберник

Консультантка з комунікацій, радниця міністра освіти і науки України з питань комунікацій, спікерка МОН з питань реформи середньої освіти, співзасновниця ГО “Батьківський контроль” та “Смарт освіта”. Понад 10 років роботи на телебаченні в якості журналістки та телеведучої (лауреатка премії “Телетріумф” 2003 року). З 2009 року працює в сфері комунікацій та зв’язків з громадськістю. Має досвід створення і управління комунікаційними підрозділами, створення і управління медіакампаніями, створення та імплементації комунікаційних стратегій. Має великий досвід проведення тренінгів “Медіа рілейшенз” (ефективне спілкування з медіа та журналістами) та “Ефективні публічні виступи”. Сертифікований тренер з державних комунікацій. Сертифікат LIA тренера (2016) та викладача (2018) зі зв’язків з громадськістю, комунікацій, проведення кампаній та антикризового менеджменту.


Часті запитання

Щоб побачити відповідь – натисніть на "+"

 • 1. Чи є цей курс обов’язковим для освітніх управлінців? Цей курс не є обов’язковим. Проте ми радимо його пройти всім освітянам, які зацікавлені у веденні ефективних комунікацій.
 • 2. Як довго можна проходити курс? Курс можна проходити стільки часу, скільки вам потрібно. Реєстрація на нього буде відкритою постійно.
 • 3. Як зареєструватися на курс? Реєстрація доступна цілодобово! Для реєстрації на курс необхідно бути зареєстрованим на сайті EdEra. Якщо Ви не зареєстровані на сайті EdEra, необхідно заповнити реєстраційну форму й створити обліковий запис. УВАГА! Для реєстрації на сайті необхідно мати особисту електронну пошту. Якщо у Вас її ще немає, обов’язково створіть пошту перед реєстрацією. НЕ реєструйтеся на сайті, використовуючи електронні скриньки з російськими доменами (закінчуються на .ru). Ці сервіси заборонені в Україні.
   
  Щоб записатися на курс, натисніть кнопку «Записатися на курс», що зверху на цій сторінці. Уважно заповніть всі поля реєстраційної форми, особливо e-mail (електронна пошта). Вона має бути написана англійською мовою, без пробілів, наприклад: ivanov@gmail.com. Вчитель має бути зареєстрованим/-ою на сайті через персональну електронну пошту, а НЕ через пошту школи. У рядку «Ім'я для форумів» напишіть Ваше ім'я та прізвище: англійською мовою, без пробілів, через нижнє підкреслення ( _ ). Наприклад, ivan_ivanov. Пароль має складатися не менше ніж з 8 символів (англійською мовою) та цифр. Заповнивши всі поля натисніть на «Створити обліковий запис». Опісля вам прийде лист на пошту з посиланням на активацію вашого профілю на сайті. Курс має відображатися у вашому персональному кабінеті за посиланням: https://courses.ed-era.com/dashboard, що свідчить про УСПІШНУ реєстрацію!
   
  Якщо ви вже зареєстровані на сайті EdEra, реєстраційну форму заповнювати не потрібно! Натомість натисніть на кнопку «Вхід», введіть електронну пошту й пароль, знову натисніть на кнопку «Вхід». Далі вже оберіть та перейтідь до обраного онлайн-курсу. Курс має відображатися у вашому персональному кабінеті за посиланням: https://courses.ed-era.com/dashboard, що свідчить про УСПІШНУ реєстрацію!
   
  Як переконатися в тому, що Ви зареєструвалися на курс, читайте в пункті 6.
 • 4. Я хочу створити один обліковий запис для всіх своїх колег/-жанок. Так можна? Ні. Якщо ви так зробите, ваші колеги/-жанки не отримають персональний сертифікат за проходження матеріалів курсу. Єдина можливість навчатися та отримати сертифікат — кожному/-ій мати власний обліковий запис. Тому вчитель/-ка має бути зареєстрований/-ою на сайті через персональну електронну пошту.
 • 5. На мою електронну пошту не приходить лист про активацію облікового запису. Що робити? Під час реєстрації на вашу електронну пошту (e-mail) має прийти лист з підтвердженням реєстрації на сайті. Це займає кілька хвилин. Якщо ж лист не надійшов, перевірте папку «Спам» на вашій електронній пошті. Ось як приблизно виглядає лист про активацію облікового запису:
   
  Вітаємо на EdEra!
  Дякуємо за реєстрацію на нашій платформі
  Щоб активувати свій обліковий запис, будь ласка, натисніть на посилання нижче (ви також можете скопіювати та вставити посилання в адресний рядок вашого браузера).
  https://courses.ed-era.com/activate/5b1e6ad667db4823483a61a5720f66
  Якщо ви не створювали обліковий запис, не потрібно нічого робити - ви більше не будете отримувати від нас листів.

  БУДЬ ЛАСКА, НЕ ВІДПОВІДАЙТЕ НА ЦЕЙ ЛИСТ! З будь-яких додаткових питань звертайтеся на info@ed-era.com.
  З повагою, команда EdEra.

  Більше ніяких листів підтвердження не буває! Тож якщо ви отримали цей лист і натиснули на посилання, не потрібно очікувати більше ніяких підтверджень.
  Якщо листа немає, напишіть нам на info@ed-era.com і обов’язково вкажіть адресу електронної пошти, з якої Ви реєструвалися.
  Не відповідайте на цей лист! Цей лист надсилається системою автоматично. Ніхто не перевіряє відповіді на цей лист. Якщо у вас є питання, адресуйте їх на info@ed-era.com (але спочатку уважно передивіться запитання цієї секції).
 • 6. Як перевірити, чи я зареєструвався/зареєструвалася на курс? Зауважуємо! На пошту не приходить підтвердження реєстрації на курс!
   
  Звертаємо увагу, що на електронну пошту НЕ приходить підтвердження реєстрації на курсі! Щоб перевірити, чи Ви зареєстровані, потрібно увійти до свого облікового запису. Курс має відображатися у вашому персональному кабінеті за посиланням: https://courses.ed-era.com/dashboard, що свідчить про УСПІШНУ реєстрацію! Праворуч від назви курсу є кнопка «Переглянути курс» – натиснувши на неї, Ви потрапите на платформу, де й відбуватиметься навчання.
   
  Якщо курсу для вчителів у кабінеті немає, то перейдіть за посиланням за посиланням: https://ed-era.com/school-management й натисніть на «Записатися на курс». Так курс з’явиться у Вашому кабінеті.
 • 7. Мій акаунт (обліковий запис) тимчасово заблоковано. Чому? Що мені робити? Якщо акаунт тимчасово заблоковано, то була здійснена певна кількість невдалих спроб входу (наприклад, якщо Ви забули свій пароль). У таких випадках акаунт автоматично блокується на 20 хвилин. Треба просто зачекати 20 хвилин і повторно увійти. Якщо увійти не вдається, тому що Ви забули пароль, слід натиснути на посилання «Забули пароль?» нижче під полем паролю та створити новий пароль.
 • 8. У який час проходить навчання? Усі навчальні матеріали публікуються на платформі EdEra та доступні 24/7 (цілодобово). Це означає, що необов’язково починати навчання саме в час відкриття матеріалів. Навчатися можна у будь-який зручний для Вас час.
 • 9. Я не встиг/встигла пройти модуль/виконати завдання/інше. Що робити? Усі матеріали курсу, включно із завданнями, доступні на платформі 24/7 (цілодобово). Публікація матеріалів нового модулю НЕ ОЗНАЧАЄ закриття попереднього. Тому проходити модулі та виконувати завдання можна в будь-який зручний для Вас час.
 • 10. Що я отримаю після завершення курсу? Після закінчення навчання Ви отримаєте безкоштовний електронний сертифікат. Сертифікат отримують слухачі/-ки, які до закінчення навчання набрали 60 та більше відсотків (балів). Зверніть увагу, що саме виконання тестових завдань впливає на фінальний результат, необхідний для отримання сертифікату.
  Сертифікат створюється автоматично щонеділі й з’явиться у Вашому персональному кабінеті за посиланням https://courses.ed-era.com/dashboard. Якщо Ви не отримали свій сертифікат у неділю після завершення Вами курсу, напишіть нам на info@ed-era.com.
 • 11. Чи впливають публікації на форумі («Обговорення») на мій прогрес? Ні. Участь в обговоренні не оцінюється та не впливає на фінальний результат. На форумі ви можете знайомитися та спілкуватися з колегами/-жанками, брати участь у дискусіях, ставити запитання викладачам/-кам й експертам/-кам курсу, а також адміністрації платформи.
 • 12. Коли курс завершиться, матеріали ще будуть доступні? Так, усі навчальні матеріали – відео, додаткові матеріали, завдання – зберігаються на платформі та залишаються доступними в будь-який час.
 • 13. У мене виникли запитання, відповідь на які я не знайшов/знайшла. Будь-які додаткові запитання стосовно курсу чи платформи надсилайте, будь ласка, на електронну адресу info@ed-era.com.

Організації-розробники

За підтримки

Перевірка дійсності сертифікату

Зареєструватися на курс