Перейти до головного змісту

Соціальне підприємництво та конкурентоспроможність EdEra-PLEDDG

  • Безкоштовний курс
  • 3 модуля
  • 4 кейси

Детальна інформація

Про що цей курс?

Курс «Соціальне підприємництво та конкурентоспроможність», створений проектом ПРОМІС та студією онлайн-освіти EdEra — це частина «Школи конкурентоспроможності малого бізнесу».

У курсі ви дізнаєтеся, що таке соціальне підприємництво, його основні відмінності від традиційних видів бізнесу та конкурентні переваги соціальних підприємств. Крім цього, ознайомитеся з різними типами соціальних підприємств, їхніми організаційно-правовими формами та бізнес-моделями.

Також у курсі ми розглянемо основні питання, які необхідно проаналізувати й врахувати перед створенням власного соціального підприємства.

Доступ до модулю

  • матеріали відкриті 24/7

Дата початку навчання

  • лютий 2019

Сертифікат

  • Видається безкоштовно

Що на вас чекає?

Навчальні відео

Кожен модуль курсу містить короткі відео, в яких ми розглянемо практичні аспекти соціального підприємництва на основі прикладів і досвіду вітчизняних та зарубіжних соціальних підприємців.

Практичні кейси

На вас чекають практичні кейси успішних соціальних підприємств: київської піцерії VeteranoPizza, громадського ресторану Urban Space 100 з Івано-Франківська, благодійної організації «Регіональний центр соціальної адаптації» та громадської неприбуткової організації «Спільнота взаємодопомоги «Емаус-Оселя».

Додаткові навчальні матеріали та зразки документів

Кожнен модуль курсу містить додаткові матеріали для перегляду чи читання, які дозволять краще зрозуміти сутність та конкурентні переваги соціального бізнесу. Також ви отримаєте зразки документів, які знадобляться для започаткування чи розвитку соціального підприємництва.

Тестові завдання

Після кожного модулю на вас чекають тестові завдання, які допоможуть закріпити здобуті знання та перетворити їх на практичні навички.

Словник основних понять і термінів

Після кожного модулю є словник основних понять і термінів, які використовувалися під час навчання.

Форум

На форумі ви можете спілкуватися з людьми, які також проходять курс, і ставити запитання лекторам та адміністратору платформи.

Організації-розробники

Онлайн-курс «Школа конкурентоспроможності малого бізнесу» розроблено в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), що впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент онлайн-курсу є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади.

Зареєструватися на курс