Перейти до головного змісту

ЯК ФОРМУЄТЬСЯ КІНЦЕВА ОЦІНКА ЗА КУРС?

Проміжні запитання — 25 % 
Тести — 40 % 
Заключний тест — 35 %

Усі слухачі курсу, які набрали понад 60%, отримають електронний сертифікат.

Щодо сертифікатів:

1. Якщо Ви набрали 60 та більше відсотків успішності, сертифікат автоматично, ПРОТЯГОМ 10-ти ДНІВ після завершення Вами навчання, з'явиться у персональному кабінеті «Мої курси» й стане доступним для завантаження та друку! 

2. Щоб знайти сертифікат, перейдіть у свій обліковий запис (натисніть на свій нікнейм у верхньому правому куті сторінки, або перейдіть за посиланням). Посилання на сертифікат буде біля назви курсу. Сертифікат НЕ надсилатиметься на електронну пошту!

3. Бал, отриманий за курс, доступний у Прогресі та не вказується в сертифікаті. 

4. Кількість годин, що буде вказана в сертифікаті — 15 години.

5. Перевірити правильність ім'я та прізвища, які Ви вказували під час реєстрації, можна у своїх налаштуваннях за посиланням: https://courses.ed-era.com/account/settings. Персональні дані відображаються у сертифікаті так, як Ви їх вказали підчас реєстрації!

6. Якщо Ви вже отримали сертифікат й там помилкові дані, то оновити їх можна тут: https://courses.ed-era.com/account/settings після чого потрібно написати на пошту info@ed-era.com. У листі обов'язково зазначте назву курсу та адресу електронної пошти за якою Ви зареєстровані на сайті.

7. Якщо у вас виникли будь-які проблеми з отриманням сертифікату, напишіть нам на info@ed-era.com.  Будь ласка, вказуйте назву курсу в листі.

Відеоінструкція