Перейти до головного змісту

Онлайн-курс для вчителів початкової школи MON-EDERA-OSVITORIA

 • Безкоштовний курс
 • 6 модулів
 • 30+ лекцій

Інформація про курс

УВАГА! ВАЖЛИВО! Під час реєстрації на курс вказуйте КОРЕКТНУ електронну пошту й ПЕРЕВІРТЕ правильність її написання!


Дистанційний курс ознайомить вчителів з новим Державним стандартом початкової освіти та методиками компетентністного навчання. Це один із обов'язкових етапів підвищення кваліфікації педагогів, які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року та 2019 року (Наказ МОНУ від 15.01.2018 р. № 34 та №36)

Лист-роз’яснення про онлайн-курс для вчителів початкової школи
Додаток 1; Додаток 2; Додаток 3; Додаток 4; Додаток 5; Додаток 6; Додаток 7; Додаток 8

Курс складається з 6 модулів. Серед тем – Державний стандарт початкової освіти, методики компетентнісного навчання, інклюзивна освіта. Окремий блок присвячений нейропсихології: науці, що дозволяє вчителю зрозуміти особливості функціонування мозку дитини, виявити причини труднощів у навчанні та виправити їх.

 

Під час навчання передбачається виконання різноманітних теоретичних і практичних завдань, результати яких впливають на отримання електронного сертифікату. У разі успішного проходження курсу, його наявність буде обов’язковою для тих, хто набирає 1 клас, і він зараховуватиметься як підвищення кваліфікації.

Доступ до курсу

 • матеріали відкриті 24/7

Дата початку навчання

 • 1 лютого 2018

Сертифікат (60 годин)

 • Видається безкоштовно

Програма курсу

 • Модуль 1. Загальний огляд
 • Модуль 2. Організація класу
 • Модуль 3. Інтегроване навчання
 • Модуль 4. Методики викладання у 1 класі
 • Модуль 5. Нейропсихологія
 • Модуль 6. Інклюзивна освіта

Промо-відео до курсу

Що на вас чекає?

Навчальні відеоматеріали

У кожній лекції на вас чекають навчальні відеоматеріали з різноманітними методиками компетентністного навчання та практичними вправами.

Комплекс супроводжуючих матеріалів та інструментів

Для ефективного навчання розроблено інтерактивний посібник-глосарій EdEra Books,  який буде корисним вчителям задля швидкого доступу до важливої методичної інформації. Також у курсі присутні додаткові методичні матеріали з можливістю друку, теоретичні й практичні завдання, форум для обговорень проблемних питань.

Часті запитання

Щоб побачити відповідь – натисніть на "+"

 • 1. Коли розпочинається курс? Навчальні матеріали публікуватимуться поступово з 1 лютого і будуть доступними цілодобово. УВАГА! Проходити курс (навчатися) можна у зручний для Вас час та у зручному для Вас місці з будь-якого пристрою (телефон, планшет, ноутбук, стаціонарний комп’ютер). Це означає, що немає необхідності розпочинати навчання одразу в день публікації матеріалів.
   
  Інформація щодо порядку оцінювання завдань, зразки завдань та інструкція з виконання завдань будуть опубліковані після початку навчання. Вас повідомлять про це через електронну пошту, за якою Ви зареєстровані на сайті EdEra.
 • 2. Чи потрібно реєструватися на курс вчителю-предметнику? Вчителям-предметникам рекомендовано пройти онлайн-курс відповідно до Наказу МОН від 15.01.2018 р. №34. Впевнені, що матеріали курсу будуть цікавими та корисними для Вас.
 • 3. Цей курс — виключно для вчителів? Ні. Онлайн-курс відкритий для всіх бажаючих. Тобто кожен вчитель, який хоче опанувати методики компетентнісного навчання, зможе пройти курс і отримати електронний сертифікат. Курс буде корисний та цікавий батькам, чиї діти навчаються в школі, адже один із розділів курсу, «Нейропсихологія», дозволяє зрозуміти особливості функціонування мозку дитини, виявити причини труднощів у навчанні й усунути їх. А в модулі «Інклюзивна освіта» розглядаються методики навчання для дітей із особливими потребами.
 • 4. Як зареєструватися на курс? Реєстрація доступна цілодобово! Для реєстрації на курс необхідно бути зареєстрованим на сайті EdEra. Якщо Ви не зареєстровані на сайті EdEra, необхідно заповнити реєстраційну форму й створити обліковий запис.УВАГА! Для реєстрації на сайті необхідно мати особисту електронну пошту. Якщо у Вас її ще немає, обов’язково створіть пошту перед реєстрацією. НЕ реєструйтеся на сайті, використовуючи електронні скриньки з російськими доменами (закінчуються на .ru). Ці сервіси заборонені в Україні.
   
  Щоб записатися на курс, натисніть кнопку «Записатися на курс», що зверху на цій сторінці. Уважно заповніть всі поля реєстраційної форми, особливо e-mail (електронна пошта). Вона має бути написана англійською мовою, без пробілів, наприклад: ivanov@gmail.com. Вчитель має бути зареєстрований на сайті через персональну електронну пошту, а НЕ через пошту школи. У рядку «Ім'я для форумів» напишіть Ваше ім'я та прізвище: англійською мовою, без пробілів, через нижнє підкреслення ( _ ). Наприклад, ivan_ivanov. Пароль має складатися не менше ніж з 8 символів (англійською мовою) та цифр. Заповнивши всі поля натисніть на «Створити обліковий запис». Опісля вам прийде лист на пошту з посиланням на активацію вашого профілю на сайті. Курс має відображатися у вашому персональному кабінеті за посиланням: https://courses.ed-era.com/dashboard, що свідчить про УСПІШНУ реєстрацію!
   
  Якщо ви вже зареєстровані на сайті EdEra, реєстраційну форму заповнювати не потрібно! Натомість натисніть на кнопку «Вхід», введіть електронну пошту й пароль, знову натисніть на кнопку «Вхід». Далі вже оберіть та перейтідь до обраного онлайн-курсу. Курс має відображатися у вашому персональному кабінеті за посиланням: https://courses.ed-era.com/dashboard, що свідчить про УСПІШНУ реєстрацію!
   
  Як переконатися в тому, що Ви зареєструвалися на курс, читайте в пункті 3.
 • 5. Я директор/вчитель і хочу створити один обліковий запис для всіх своїх колег. Так можна? Ні. Якщо Ви так зробите, ваші колеги не отримають персоналізований сертифікат за проходження матеріалів курсу. Єдина можливість навчатися та отримати сертифікат – кожному мати власний обліковий запис. Тому вчитель має бути зареєстрований на сайті через персональну електронну пошту.
 • 6. На мою електронну пошту не приходить лист про активацію облікового запису. Що робити? Під час реєстрації на вашу електронну пошту (e-mail) має прийти лист з підтвердженням реєстрації на сайті. Це займає кілька хвилин. Якщо ж лист не надійшов, перевірте папку «Спам» на вашій електронній пошті. Якщо листа немає, напишіть нам на info@ed-era.com і обов’язково вкажіть адресу електронної пошти, з якої Ви реєструвалися.
 • 7. Як перевірити, чи я зареєструвався/зареєструвалася на курс? Зауважуємо! На пошту не приходить підтвердження реєстрації на курс!
   
  Звертаємо увагу, що на електронну пошту НЕ приходить підтвердження реєстрації на курсі! Щоб перевірити, чи Ви зареєстровані, потрібно увійти до свого облікового запису. Курс має відображатися у вашому персональному кабінеті за посиланням: https://courses.ed-era.com/dashboard, що свідчить про УСПІШНУ реєстрацію! Праворуч від назви курсу є кнопка «Переглянути курс» – натиснувши на неї, Ви потрапите на платформу, де й відбуватиметься навчання.
   
  Якщо курсу для вчителів у кабінеті немає, то перейдіть за посиланням за посиланням: https://ed-era.com/nus й натисніть на «Записатися на курс». Так курс з’явиться у Вашому кабінеті.
 • 8. Мій акаунт (обліковий запис) тимчасово заблоковано. Чому? Що мені робити? Якщо акаунт тимчасово заблоковано, то була здійснена певна кількість невдалих спроб входу (наприклад, якщо Ви забули свій пароль). У таких випадках акаунт автоматично блокується на 20 хвилин. Треба просто зачекати 20 хвилин і повторно увійти. Якщо увійти не вдається, тому що Ви забули пароль, слід натиснути на посилання «Забули пароль?» нижче під полем паролю та створити новий пароль.
 • 9. Яка структура курсу? Інформацію стосовно змістовного наповнення можна переглянути вище на цій сторінці у розділі «Програма курсу». Щодо наповнення модулів: на вас чекають навчальні відеоматеріали, супроводжуючі матеріали та інструменти (зокрема, інтерактивний посібник-глосарій), теоретичні та практичні завдання, а також форум для обговорення проблемних питань та спілкування.
 • 10. У який час проходить навчання? Усі навчальні матеріали публікуються на платформі EdEra та доступні 24/7 (цілодобово). Це означає, що необов’язково починати навчання саме в час відкриття матеріалів. Навчатися можна у будь-який зручний для Вас час.
 • 11. Я не встиг/встигла пройти модуль/виконати завдання/інше. Що робити? Усі матеріали курсу, включно із завданнями, доступні на платформі 24/7 (цілодобово). Публікація матеріалів нового модулю НЕ ОЗНАЧАЄ закриття попереднього. Тому проходити модулі та виконувати завдання можна в будь-який зручний для Вас час.
 • 12. Що я отримаю після завершення курсу? Після закінчення навчання Ви отримаєте безкоштовний електронний сертифікат. Сертифікат отримують слухачі, які до закінчення навчання набрали 60 та більше відсотків (балів). Зверніть увагу, що саме виконання тестових завдань впливає на фінальний результат, необхідний для отримання сертифікату.
   
  Сертифікат створюється автоматично щонеділі й з’явиться у Вашому персональному кабінеті за посиланням https://courses.ed-era.com/dashboard. Якщо Ви не отримали свій сертифікат у неділю після завершення Вами курсу, напишіть нам на info@ed-era.com.
 • 13. Чи впливають публікації на форумі («Обговорення») на мій прогрес? Ні. Участь в обговоренні не оцінюється та не впливає на фінальний результат. На форумі Ви можете знайомитися та спілкуватися з колегами, брати участь у дискусіях, ставити запитання викладачам й експертам курсу, а також адміністрації платформи.
 • 14. Коли курс завершиться, матеріали ще будуть доступні? Так, усі навчальні матеріали – відео, додаткові матеріали, завдання – зберігаються на платформі та залишаються доступними в будь-який час.
 • 15. У мене виникли запитання, відповідь на які я не знайшов/знайшла. Будь-які додаткові запитання стосовно курсу чи платформи надсилайте, будь ласка, на електронну адресу info@ed-era.com.

Організації-розробники

Партнери

За підтримки


Перевірка дійсності сертифікату

Зареєструватися на курс