Перейти до головного змісту

Отримання сертифікату 

ВАЖЛИВО 1! Навчання на курсі рекомендовано завершити вчителям які навчатимуть першокласників, окрім вчителів-предметників, до початку третьої очної сесії! Всім іншим – на власний розсуд. ВСІ матеріали в курсі ЗАВЖДИ будуть доступними для перегляду! Платформа ніколи НЕ ЗАКРИЄТЬСЯ! Влітку Ви завжди зможете додатково й необмежено переглядати курс.  

ВАЖЛИВО 2! Перевірити правильність ім'я та прізвища, які Ви вказували під час реєстрації, можна у своїх налаштуваннях за посиланням: https://courses.ed-era.com/account/settings. Якщо Ви вже отримали сертифікат й там помилкові дані, то оновлюєте їх тут: https://courses.ed-era.com/account/settings  і пишете про це на пошту info@ed-era.com. Персональні дані відображаються у сертифікаті так, як ВИ їх вказали!

Внизу кожного сертифікату знаходиться унікальний шифр-посилання з номером. Наприклад, 

https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/ed-era/cert/c564c1e028bf461eb5bb42cab869f60b/valid.html

Вище в посиланні підкреслено номер сертифікату.


Якщо Ви набрали 60 та більше відсотків успішності, сертифікат автоматично, ПРОТЯГОМ 10-ти ДНІВ після завершення Вами навчання, з'явиться у персональному кабінеті «Мої курси» й стане доступним для завантаження та друку! Не одразу після здачі тесту! 

Сертифікат НЕ надсилатиметься на електронну пошту! Сертифікат завжди буде у Вашому персональному кабінеті й звідти не зникне!

Переглянути й завантажити сертифікат можна натиснувши на «Завантажити certificate (pdf)».

Відеоінструкція