Перейти до головного змісту

Основи реформи охорони здоров’я з допомогою eHealth ULEAD_EGA_eHealth_EdEra

Матеріали онлайн-курсу доступні на сайті 24/7 з моменту їх відкриття. Навчатися можна в будь-який зручний для вас час.

Інформація про курс

Навчальний модуль ознайомить вас із основами реформи системи охорони здоров’я, зокрема її переходом на нову модель фінансування та на нову електронну систему. Пояснить, як побудована електронна система охорони здоров’я, та чому варто приєднатися до неї. А також що таке центральна база даних, медичні інформаційні системи (МІС) та багато іншого.

Даний навчальний модуль є частиною курсу «Основи реформи охорони здоров’я з допомогою eHealth». Його продовження шукайте на навчальній платформі ВУМ.

Навчальний модуль створений також з метою тестування даного формату навчання. Тому після завершення навчання на вас чекатиме форма зворотнього зв’язку. Просимо заповнити її, аби ми могли вдосконалювати освітні матеріали та робити їх більш зручними для навчання.

Цей курс було підготовлено за підтримки Європейського Союзу та його держав-членів Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції. Зміст цього курсу є виключною відповідальністю її авторів та не може жодним чином сприйматися як такий, що відображає погляди Програми «U-LEAD з Європою», Європейського Союзу та його держав-членів Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції.

Для кого цей курс?


Головні лікарі


Лікарі

Партнери

Організації-розробники

Зареєструватися на курс