Перейти до головного змісту

Як писати про економіку без помилок? VOXU-KSE-EdEra

  • Безкоштовний курс
  • 5 тижнів
  • Спеціалізований курс

Найкращі студенти курсу зможуть пройти стажування у провідних українських виданнях: Українська Правда, Liga.net, interfax, Новое время, VoxUkraine. Також вони матимуть змогу продовжити навчання в Центрі вдосконалення економічної журналістики при Київській школі економіки.

Детальна інформація

Про що цей курс?
Під час курсу розповімо, що таке економіка, як вона працює в XXI столітті, у чому зміст та сенс основних макроекономічних показників, та як українські політики маніпулюють статистикою. Навчимо «читати» фінансову звітність приватних компаній, банків та державних підприємств. Познайомимо з data-analysis: ви оволодієте навичками, що змусять данні «говорити». І це далеко не все… Буде важко, але цікаво. Долучайтесь!

 

Для кого цей курс?
Курс розрахований на журналістів, що створюють (або хочуть створювати) контент на економічну та бізнес-тематику. Він буде корисним студентам журфаків, що прагнуть розвиватися в діловій журналістиці. І, звичайно, запрошуємо всіх охочих розібратися в економіці – курс відритий для кожного.

Дата початку навчання

  • Курс постійно відкритий

Сертифікат

  • Видається безкоштовно

Програма та експерти курсу

Модуль «Економіка без помилок»

Віктор Ханжин
Викладач Київської школи економіки (KSE), PhD Університету Небраски-Лінкольна (США)

В першому модулі дізнаєтесь, як працює економіка, хто є її суб'єктами і як вони між собою пов'язані. Зрозумієте, як функціонують ринки та звернете уваги на особливості різних фіскальних і монетарних систем.


Модуль «Вступ до макроекономіки»

Олеся Верченко
Академічний директор KSE, викладач МВА-програм KSE, PhD Університету ш.Вірджинія (США)

Що є причиною безробіття? Чим займається центральний банк? І чи завжди інфляція – це погано? Відповіді на ці та інші запитання – у другому модулі!


Модуль «Робота з даними»

Дмитро Остапчук
Лідер проекту «DataVox», VoxUkraine, к.е.н.

Жодна економічна журналістика неможлива без робити з даними. Які вони бувають і що показують? Чому середнє арифметичне – не завжди те число, на яке варто орієнтуватися під час аналізу даних? Будьте впевнені, після цього модулю ваша аналітика стане якіснішою.


Модуль «Корпоративні фінанси»

Олексій Соболев
Керівник проекту «ProZorro.Продажі», радник Міністра інфраструктури

Отримали звіт компанії й не знаєте, яку інформацію варто шукати в стовпчиках, а яку вдасться прочитати між рядками? Під час навчання ви дізнаєтеся більше про корпоративні фінанси для державних підприємств, банків, публічних та непублічних компаній, познайомитеся з різноманітними показниками корпоративних фінансів. На вас чекатиме окремий розділ, присвячений офшорам, і, звісно, багато практичних кейсів.


Зареєструватися на курс