Перейти до головного змісту

Кодекс Честі

Оновлено: 1 березня 2018 року

Будь ласка, уважно ознайомтеся з Кодексом Честі перед використанням веб-сайту www.ed-era.com та courses.ed-era.com (надалі – Сайт), який адмініструє Громадська організація «Едюкейшнал Ера» (далі – Адміністрація Сайту).

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся:

  • – виконувати завдання в навчальних матеріалах самостійно без допомоги сторонніх осіб.
  • – не намагатися нечесним шляхом покращити власні результати чи погіршити/покращити результати інших користувачів.
  • – не розголошувати на форумах, в соціальних мережах чи іншим способом відповіді на питання, що використовуються в онлайн-курсах для оцінювання знань користувачів.

Особиста інформація користувачів

Адміністрація Сайту зобов’язується використовувати адреси електронних пошт та іншу особисту інформацію зареєстрованих користувачів Сайту виключно для забезпечення внутрішньої роботи Сайту, видачі сертифікатів та надсилання інформаційних листів з новинами курсів.

Інтелектуальна власність

Сайт та його оригінальний контент, особливості та функціональні можливості є та залишатимуться виключно власністю Адміністрації Сайту та його ліцензіантів. Будь-яке копіювання чи використання оригінального контенту Сайту можливе лише за письмової згоди Адміністрації Сайту.

На сайті заборонено:

  • – публікувати будь-які повідомлення та дії, що заборонені законодавством України.
  • – прямо та непрямо ображати будь-кого, зокрема, викладачів онлайн-курсів, користувачів Сайту, за національною, етнічною, расовою, гендерною, сексуальною, релігійною або іншою приналежністю.
  • – розміщувати повідомлення, які містять нецензурну лексику.
  • – прямо та непрямо ображати будь-кого, зокрема, викладачів онлайн-курсів, користувачів Сайту, за національною, етнічною, расовою, гендерною, сексуальною, релігійною або іншою приналежністю.
  • – розміщувати рекламу, комерційні повідомлення та спам (масову розсилку кореспонденції рекламного чи іншого характеру людям, які не висловили бажання її одержувати).
  • – публікувати матеріали, що порушують авторське право.

Відповідальність

У випадку порушення користувачем умов Кодексу Честі, Адміністрація Сайту залишає за собою право негайно заблокувати або призупинити дію облікового запису користувача, не попереджаючи заздалегідь.

Адміністрація Сайту не несе відповідальності за будь-які дії користувачів Сайту, в тому числі пов’язані із передання користувачем особистої інформації та паролю від облікового запису іншим особам.

Внесення змін до Кодексу Честі

Адміністрація Сайту має право на власний розсуд змінювати умови Кодексу Честі. У випадку суттєвих змін, Адміністрація Сайту зобов’язується повідомити про такі зміни користувачів. Продовжуючи користування Сайтом, ви автоматично погоджуєтеся на оновлені умови Кодексу Честі.