Перейти до головного змісту

Часті запитання

 • 1. Коли розпочинається курс?
Навчальні матеріали публікуватимуться поступово з 1 лютого і будуть доступними цілодобово. ЗАУВАЖУЄМО! Проходити курс (навчатися) можна у зручний для Вас час та у зручному для Вас місці з будь-якого пристрою (телефон, планшет, ноутбук, стаціонарний комп’ютер). Це означає, що немає необхідності розпочинати навчання одразу в день публікації матеріалів.
Інформація щодо порядку оцінювання завдань, зразки завдань та інструкція з виконання завдань будуть опубліковані після початку навчання. Вас повідомлять про це через електронну пошту, за якою Ви зареєстровані на сайті EdEra.
 • 2. Чи потрібно реєструватися на курс вчителю-предметнику?
Вчителям-предметникам рекомендовано пройти онлайн-курс відповідно до Наказу МОН від 15.01.2018 р. №34. Впевнені, що матеріали курсу будуть цікавими та корисними для Вас.
 • 3. Цей курс — виключно для вчителів?
Ні. Онлайн-курс відкритий для всіх бажаючих. Тобто кожен вчитель, який хоче опанувати методики компетентнісного навчання, зможе пройти курс і отримати електронний сертифікат. Курс буде корисний та цікавий батькам, чиї діти навчаються в школі, адже один із розділів курсу, «Нейропсихологія», дозволяє зрозуміти особливості функціонування мозку дитини, виявити причини труднощів у навчанні й усунути їх. А в модулі «Інклюзивна освіта» розглядаються методики навчання для дітей із особливими потребами.
 • 4. Як зареєструватися на курс?
Якщо Ви ще не зареєструвалися на курсі, це можна зробити за посиланням: https://ed-era.com/nus. Реєстрація доступна цілодобово. Для реєстрації на курс необхідно бути зареєстрованим на сайті EdEra. Якщо Ви не зареєстровані на сайті EdEra, необхідно заповнити реєстраційну форму й створити обліковий запис. ЗАУВАЖУЄМО! Для реєстрації на сайті необхідно мати особисту електронну пошту. Якщо у Вас її ще немає, обов’язково створіть пошту перед реєстрацією. НЕ реєструйтеся на сайті, використовуючи електронні скриньки з російськими доменами (закінчуються на .ru). Ці сервіси заборонені в Україні.
УВАЖНО заповнюйте поля в реєстраційній формі, особливо під час написання електронної пошти. Вона має бути написана англійською мовою, без пробілів, наприклад: ivanov@gmail.com. Вчитель має бути зареєстрований на сайті через персональну електронну пошту, а НЕ через пошту школи. У рядку «Ім'я для форумів» напишіть Ваше ім'я та прізвище: англійською мовою, без пробілів, через нижнє підкреслення ( _ ). Наприклад, ivan_ivanov. Пароль має складатися не менше ніж з 8 символів (англійською мовою) та цифр.
 • 5. Я директор/вчитель і хочу створити один обліковий запис для всіх своїх колег. Так можна?
Ні. Якщо Ви так зробите, ваші колеги не отримають персоналізований сертифікат за проходження матеріалів курсу. Єдина можливість навчатися та  отримати сертифікат – кожному мати власний обліковий запис. Тому вчитель має бути зареєстрований на сайті через персональну електронну пошту.
 • 6. На мою електронну пошту не приходить лист про активацію облікового запису. Що робити?
Під час реєстрації на вашу електронну пошту (e-mail) має прийти лист з підтвердженням реєстрації на сайті. Це займає кілька хвилин. Якщо ж лист не надійшов, перевірте папку «Спам» на вашій електронній пошті.
Ось як приблизно виглядає лист про активацію облікового запису:
Вітаємо на EdEra!
Дякуємо за реєстрацію на нашій платформі
Щоб активувати свій обліковий запис, будь ласка, натисніть на посилання нижче (ви також можете скопіювати та вставити посилання в адресний рядок вашого браузера).
https://courses.ed-era.com/activate/5b1e6ad667db4823483a61a5720f66
Якщо ви не створювали обліковий запис, не потрібно нічого робити - ви більше не будете отримувати від нас листів.
БУДЬ ЛАСКА, НЕ ВІДПОВІДАЙТЕ НА ЦЕЙ ЛИСТ! З будь-яких додаткових питань звертайтеся на info@ed-era.com.
З повагою, команда EdEra.
Більше ніяких листів підтвердження не буває! Тож якщо ви отримали цей лист і натиснули на посилання, не потрібно очікувати більше ніяких підтверджень.
Якщо листа немає, напишіть нам на info@ed-era.com і обов’язково вкажіть адресу електронної пошти, з якої Ви реєструвалися.
Не відповідайте на цей лист! Цей лист надсилається системою автоматично. Ніхто не перевіряє відповіді на цей лист. Якщо у вас є питання, адресуйте їх на info@ed-era.com (але спочатку уважно передивіться запитання цієї секції).
 • 7. Як перевірити, чи я зареєструвався/зареєструвалася на курс?

Звертаємо увагу, що на електронну пошту НЕ приходить підтвердження реєстрації на курсі! Щоб перевірити, чи Ви зареєстровані, потрібно увійти до свого облікового запису. Курс має відображатися у вашому персональному кабінеті (https://courses.ed-era.com/dashboard), що свідчить про УСПІШНУ реєстрацію! Праворуч від назви курсу є кнопка «Переглянути курс» – натиснувши на неї, Ви потрапите на платформу, де й відбуватиметься навчання. 

Якщо курсу для вчителів у кабінеті немає, перейдіть за посиланням https://ed-era.com/nus й натисніть на «Записатися на курс». Так курс з’явиться у Вашому кабінеті. 

 • 8. Мій акаунт (обліковий запис) тимчасово заблоковано. Чому? Що мені робити?

Якщо акаунт тимчасово заблоковано, то була здійснена певна кількість невдалих спроб входу (наприклад, якщо Ви забули свій пароль). У таких випадках акаунт автоматично блокується на 20 хвилин. Треба просто зачекати 20 хвилин і повторно увійти. Якщо увійти не вдається, тому що Ви забули пароль, слід натиснути на посилання «Забули пароль?» нижче під полем паролю та створити новий пароль.

 • 9. У який час проходить навчання?

Усі навчальні матеріали публікуються на платформі EdEra та доступні 24/7 (цілодобово). Це означає, що необов’язково починати навчання саме в час відкриття матеріалів. Навчатися можна у будь-який зручний для Вас час.

 • 10. Яка структура курсу?

Курс складається з 6 модулів. Серед тем – Державний стандарт початкової освіти, методики компетентнісного навчання, інклюзивна освіта. Окремий блок присвячений нейропсихології: науці, що дозволяє вчителю зрозуміти особливості функціонування мозку дитини, виявити причини труднощів у навчанні й усунути їх.

ПРОГРАМА КУРСУ

Модуль 1. Загальний огляд

Модуль 2. Організація класу

Модуль 3. Інтегроване навчання

Модуль 4. Методики викладання у першому класі

Модуль 5. Нейропсихологія

Модуль 6. Інклюзивна освіта

Щодо наповнення модулів: на вас чекають навчальні відеоматеріали, супроводжуючі матеріали та інструменти (зокрема, інтерактивний посібник-глосарій), тестові завдання, а також форум для обговорення проблемних питань та спілкування.

 • 11. Я не встиг/встигла пройти модуль/виконати завдання/інше. Що робити?

Усі матеріали курсу, включно із завданнями, доступні на платформі 24/7 (цілодобово). Публікація матеріалів нового модулю НЕ ОЗНАЧАЄ закриття попереднього. Тому проходити модулі та виконувати завдання можна в будь-який зручний для Вас час. 

 • 12. Що я отримаю після завершення курсу?

Після закінчення навчання Ви отримаєте безкоштовний електронний сертифікат. Сертифікат отримують слухачі, які до закінчення навчання набрали 60 та більше відсотків (балів). Зверніть увагу, що саме виконання тестових завдань впливає на фінальний результат, необхідний для отримання сертифікату.

Сертифікат створюється автоматично протягом 10 днів після завершення курсу. Він з’явиться у Вашому персональному кабінеті (https://courses.ed-era.com/dashboard). Якщо Ви не отримали свій сертифікат через 10 днів після завершення Вами курсу, напишіть нам на info@ed-era.com.

 • 13.  Чи впливають публікації на форумі («Обговорення») на мій прогрес?
Ні. Участь в обговоренні не оцінюється та не впливає на фінальний результат. На форумі Ви можете знайомитися та спілкуватися з колегами, брати участь у дискусіях, ставити запитання викладачам й експертам курсу, а також адміністрації платформи.
 • 14. Коли курс завершиться, матеріали ще будуть доступні?
Так, усі навчальні матеріали – відео, додаткові матеріали, завдання – зберігаються на платформі та залишаються доступними в будь-який час.
 • 15.  У мене виникли запитання, відповідь на які я не знайшов/знайшла.
Будь-які додаткові запитання стосовно курсу чи платформи надсилайте, будь ласка, на електронну адресу info@ed-era.com.