Перейти до головного змісту

Вага навчальних модулів

Інформація про завдання та їх оцінювання

Дотримуйтеся правил «Кодексу честі», з умовами якого ви погодилися під час реєстрації на сайті. Не публікуйте й не розповсюджуйте правильні відповіді. У випадку порушення, Ваші результати проходження курсу анулюються  (повністю або частково).

Завдання, як і навчальні ролики, розміщені блоками на горизонтальній панелі. Радимо їх відкривати послідовно, один за одним. У разі необхідності, до кожного блоку завжди можна повернутися. Відслідковувати власну успішність Ви можете на сторінці «Прогрес».  Всі завдання доступні цілодобово. Граничні терміни надання відповідей відсутні! Головне для вчителів майбутніх першокласників 2018-го року – завершити навчання до кінця травня. Для інших учасників курсу – термін завершення навчання необмежений.

Якщо ви впевнені у своїй відповіді, то натискайте на кнопку «Перевірити» і якщо відповідь правильна – вам одразу зарахуються бали. Якщо ні – вам надається наступна спроба на відповідь. Тоді ви обираєте варіант(-и) відповіді й натискаєте на кнопку «Остаточна перевірка». Кнопка «Зберегти» – це можливість зберегти свою відповідь й у разі потреби відлучитися. Коли ви повернетеся відповідь вже буде позначена і вам тільки треба буде натиснути на кнопку «Перевірка». Якщо після відповіді з'являється зелена галочка або рядки відповіді позначаються зеленим кольором, то це означає, що відповідь правильна і її зараховано.

Не поспішайте із наданням відповідей на завдання, особливо в день їхньої публікації. Декілька разів перегляньте навчальні ролики. Якщо ви почали виконувати завдання і вагаєтеся, пам’ятайте: Ви завжди можете додатково переглянути ролики й повернутися до виконання завдань пізніше. Будьте уважними й не поспішайте декілька разів натискати на кнопку перевірки, щоб не використати одразу всі спроби на надання відповіді.

«Порогових відсотків» у кожному з модулів немає. Учасникам курсу завжди доступні всі завдання  до виконання. Публікація нових завдань НЕ означає закриття доступу до попередніх. Щоб отримати сертифікат – необхідно набрати більше або рівно 60% успішності (максимум 100%) на завершення всього навчання. 

Оскарження результатів. Якщо ви вважаєте, що система неправильно зарахувала чи оцінила вашу відповідь, зробіть скріншот (знімок екрана) та надішліть його з детальним описом проблеми на електронну пошту info@ed-era.com. Інструкція як зробити знімок екрану доступна за посиланням: http://bit.ly/screen-instruction.

Обов’язково перевірте, чи вами були використано всі спроби на надання відповіді, якщо ви виконали завдання невірно. Не втрачайте можливість збільшити свою успішність.

«Порогових відсотків» у кожному з модулів НЕ має. Учасникам курсу завжди доступні всі завдання  до виконання. Публікація нових завдань НЕ означає закриття доступу до попередніх.

Важливо:

У Модулі 1 – 14 завдань. 

1. У всіх запитаннях надаються ДВІ спроби на відповідь, ОКРІМ запитань 2, 3, 5, 8, 10 та 12.

2. У запитаннях 3 та 8 надаються ТРИ спроби на відповідь. Відповідь необхідно написати маленькими літерами та українською мовою, у коректному відмінку згідно формулювання у реченні під запитанням та у відео.

3. У запитаннях 2, 5, 10, 12 надаються ТРИ спроби на відповідь. Необхідно обрати ВСІ правильні відповіді, щоб завдання вважалося виконаним і зарахувалися бали. 


У Модулі 2 – 9 завдань

1. У всіх запитаннях надаються ДВІ спроби на відповідь, ОКРІМ  запитань 3, 6 та 8.

2. У запитаннях 3, 6 та 8 надаються ТРИ спроби на відповідь і необхідно обрати ВСІ правильні відповіді, щоб завдання вважалося виконаним і зарахувалися бали.


Модулі 3-6.

1. Завдання двох типів: міжлекційні та модульні.

2. Міжлекційні завдання будуть після кожного відео. У цих запитаннях надаватимуться ТРИ спроби на відповідь.

3. Модульні завдання будуть наприкінці модуля й охоплюватимуть зміст усіх розділів відповідного модуля. У цих запитаннях надаватимуться ТРИ спроби на відповідь. 

4. Починаючи з Модуля 3 у завданнях з вибором декількох правильних відповідей зараховуватимуться бали за кожну обрану правильну відповідь.

5. Інформація про кількість завдань у кожному з наступних модулів з’явиться після публікації завдань.


Фінальний іспит.

1. Завдання двох форматів: тестові та одне практичне завдання.

2. Практичне завдання відбуватиметься за технологією «peer-to-peer»: студенти курсу перевіряють роботи одне одного й виставляють бали за визначеними критеріями. Інформація про порядок виконання практичного завдання і критерії оцінювання будуть опубліковані пізніше разом із завданнями фінального іспиту.


Теоретичні завдання

1) З вибором однієї правильної відповіді.

Необхідно обрати одну правильну відповідь.

2) З вибором декількох правильних відповідей.

Необхідно обрати декілька правильних відповідей. Відповідь вважається виконаною тільки тоді, як обрано ВСІ правильні відповіді до запитання.

3) З уведення текстової відповіді.

Відповідь необхідно написати маленькими літерами українською мовою.

4) На встановлення відповідності.

Необхідно встановити співвідношення.

Практичне завдання

Практичне завдання відбуватиметься за технологією «peer-to-peer»: студенти курсу перевіряють роботи одне одного й виставляють бали за визначеними критеріями. Роботи перевіряються анонімно декількома користувачами (5+), далі відкидаються надмірні флуктуації оцінки і виставляється середній бал. Дафна Коллер, засновниця Coursera у 2015 році на міжнародній освітній конференції EdCrunch навела дані щодо об'єктивності такого оцінювання, оцінивши його на більше ніж 95 % ефективним. 

На онлайн-курсі завдання формату «peer-to-peer» буде серед завдань фінального іспиту. Інструкція з виконання та критерії будуть опубліковані з відкриттям усіх завдань іспиту.