Перейти до головного змісту

Вага навчальних модулів

Інформація про завдання та їх оцінювання

Дотримуйтеся правил «Кодексу честі», з умовами якого ви погодилися під час реєстрації на сайті. Не публікуйте й не розповсюджуйте правильні відповіді. У випадку порушення, Ваші результати проходження курсу анулюються  (повністю або частково).

Завдання, як і навчальні ролики, розміщені блоками на горизонтальній панелі. Радимо їх відкривати послідовно, один за одним. У разі необхідності, до кожного блоку завжди можна повернутися. Відслідковувати власну успішність Ви можете на сторінці «Прогрес».  Всі завдання доступні цілодобово. Граничні терміни надання відповідей відсутні! 

Якщо ви впевнені у своїй відповіді, то натискайте на кнопку «Перевірити» і якщо відповідь правильна – вам одразу зарахуються бали. Якщо ні – вам надається наступна спроба на відповідь. Тоді ви обираєте варіант(-и) відповіді й натискаєте на кнопку «Остаточна перевірка». Кнопка «Зберегти» – це можливість зберегти свою відповідь й у разі потреби відлучитися. Коли ви повернетеся відповідь вже буде позначена і вам тільки треба буде натиснути на кнопку «Перевірка». Якщо після відповіді з'являється зелена галочка або рядки відповіді позначаються зеленим кольором, то це означає, що відповідь правильна і її зараховано.

Не поспішайте із наданням відповідей на завдання, особливо в день їхньої публікації. Декілька разів перегляньте навчальні ролики. Якщо ви почали виконувати завдання і вагаєтеся, пам’ятайте: Ви завжди можете додатково переглянути ролики й повернутися до виконання завдань пізніше. Будьте уважними й не поспішайте декілька разів натискати на кнопку перевірки, щоб не використати одразу всі спроби на надання відповіді.

«Порогових відсотків» у кожному з модулів немає. Учасникам курсу завжди доступні всі завдання  до виконання. Публікація нових завдань НЕ означає закриття доступу до попередніх. Щоб отримати сертифікат – необхідно набрати більше або рівно 60% успішності (максимум 100%) на завершення всього навчання. 

Оскарження результатів. Якщо ви вважаєте, що система неправильно зарахувала чи оцінила вашу відповідь, зробіть скріншот (знімок екрана) та надішліть його з детальним описом проблеми на електронну пошту info@ed-era.com. Інструкція як зробити знімок екрану доступна за посиланням: http://bit.ly/screen-instruction.

Обов’язково перевірте, чи вами були використано всі спроби на надання відповіді, якщо ви виконали завдання невірно. Не втрачайте можливість збільшити свою успішність.

«Порогових відсотків» у кожному з модулів НЕ має. Учасникам курсу завжди доступні всі завдання  до виконання. Публікація нових завдань НЕ означає закриття доступу до попередніх.

Важливо:

У Модулі 1 – 14 завдань. 

1. У всіх запитаннях надаються ДВІ спроби на відповідь, ОКРІМ запитань 2, 3, 5, 8, 10 та 12.

2. У запитаннях 3 та 8 надаються ТРИ спроби на відповідь. Відповідь необхідно написати маленькими літерами та українською мовою, у коректному відмінку згідно формулювання у реченні під запитанням та у відео.

3. У запитаннях 2, 5, 10, 12 надаються ТРИ спроби на відповідь. Необхідно обрати ВСІ правильні відповіді, щоб завдання вважалося виконаним і зарахувалися бали. 


У Модулі 2 – 9 завдань

1. У всіх запитаннях надаються ДВІ спроби на відповідь, ОКРІМ  запитань 3, 6 та 8.

2. У запитаннях 3, 6 та 8 надаються ТРИ спроби на відповідь і необхідно обрати ВСІ правильні відповіді, щоб завдання вважалося виконаним і зарахувалися бали.


Модулі 3-6.

1. Завдання двох типів: міжлекційні та модульні.

2. Міжлекційні завдання будуть після кожного відео. У цих запитаннях надаватимуться ТРИ спроби на відповідь.

3. Модульні завдання будуть наприкінці модуля й охоплюватимуть зміст усіх розділів відповідного модуля. У цих запитаннях надаватимуться ДВІ спроби на відповідь. 

4. Починаючи з Модуля 3 у завданнях з вибором декількох правильних відповідей зараховуватимуться бали за кожну обрану правильну відповідь.

5. Інформація про кількість завдань у кожному з наступних модулів з’явиться після публікації завдань.


Теоретичні завдання

1) З вибором однієї правильної відповіді.

Необхідно обрати одну правильну відповідь.

2) З вибором декількох правильних відповідей.

Необхідно обрати декілька правильних відповідей. Відповідь вважається виконаною тільки тоді, як обрано ВСІ правильні відповіді до запитання.

3) З уведення текстової відповіді.

Відповідь необхідно написати маленькими літерами українською мовою.

4) На встановлення відповідності.

Необхідно встановити співвідношення.